Anasayfa > Şirketlerimiz > Bosna Semerkand
Bosna Semerkand

Bosna Semerkand, merkezi Saraybosna/Bosna Hersek’te bulunan genç bir medya kuruluşudur. Şirket, 2010 yılından beri, yurt içi ve yurtdışında, yayıncılık, video prodüksiyon ve medya tanıtım hizmetleri alanlarında çözümler sunuyor. Bosna Semerkand, bağlı bulunduğu medya grubu için hizmetler üretmekle kalmıyor, prestijli pek çok firma için de kapsamlı medya hizmetleri veriyor.

Bosna Semerkand’ın ana faaliyetleri şu şekildedir:

BH Semerkand Dergisi

Yayınlanmaya başladığı günden beri artan baskı sayısıyla dikkat çeken BH Semerkand dergisinin bugünkü tirajı üç bindir. 2009 yılından beri aylık olarak yayınlanan derginin, Bosna ve çevresiyle bazı AB ülkelerinde dağıtımı yapılmaktadır. BH Semerkand dergisi, yüksek kaliteli kağıda tam renkli olarak basılan ve 64 sayfa olarak hazırlanan bir dergidir.

Konu yelpazesi de oldukça geniş olan dergi şu bölümlerden oluşmaktadır: Dini Bölüm, İslam Tarihi, Bosna Hersek Tarihi, Klasik Eser Çevirileri, Ümmetin Değeri, Sureler Ve Açıklamaları, Hadisler Ve Açıklamaları, Akaid, Bin Bir Damla, Mektubat-ı Rabbani’den Bölümler, İslam’da Edep, Osmanlı Padişahları, Gündem Konuları, İslam Sanatı, Hikayeler, Seçilmiş Kadınlar, Çocuk Eğitimi, Şehirler, Sağlık, Bilim ve Teknoloji vb…

www.semerkand.ba


Şirketlerimiz