Anasayfa > Bizden Haberler > 171. Semerkand İletişim Merkezi Açıldı
Çivril Semerkand İletişim Merkezi Açıldı!

Semerkand Şirketler Grubu, ülke genelinde açtığı iletişim merkezleri ağına, Denizli - Çivril Semerkand İletişim Merkezi'ni de ekledi.

Açılışa; Ege Semerkand Sorumlusu Osman Bülbül, İlçe Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Ateş, Çivril Semerkand Fahri Temsilcisi Hüseyin Ayazlı, Semerkand Vakfı Çivril Sorumlusu Ramazan Emirbey, Işıklı Belediye Başkanı İsmail Çorbacıoğlu, siyasi parti temsilcileri, mülki ve daire amirleri, çok sayıda vatandaş ve Semerkand gönüllüleri katıldı.
 
Açılışa katılan Denizli İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Ateş yaptığı konuşmada;

"Bugüne kadar yapmış olduğum tüm açılışlardan farklı ve anlamlı bir açılış yapıldığı için gururlu ve mutluyum. Semerkand İletişim Merkezi'nin Ehl-i Sünnet inancına bağlı olarak doğru bilgiyi Çivril halkına ulaştırılacağına eminim.  Bu açtığımız İletişim merkezinin Çivril halkına hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Diğer yandan Semerkand 4. Merkez Sorumlusu Osman Bülbül açılışta yaptığı konuşmada;

Semerkand Şirketler Grubu'nun 1999 yılından beri çalışmalar yaptığını, dergileriyle, kitaplarıyla, televizyonuyla ve radyosuyla, özümüzdeki hakikate çağırdığını, Semerkand yayınlarını okuyanların, dinleyenlerin, izleyenlerin başka bir âlemle karşılaştığını ve kendi iç dünyalarında yolculuk etmeye başladıklarını, ifade etti.

Yapılan konuşmalar ve duaların ardından Çivril Semerkand İletişim Merkezi'nin açılış kurdelesi kesildi.

Semerkand Şirketler Grubu böylelikle yaptığı son açılışla iletişim merkezleri sayısını 171'e çıkardı.
Bizden Haberler